Elif Mobilya – elifavm.com den yapacağınız alışverişlerde İstanbul içi 250 TL ve üzeri alışverişlerinizde nakliye ve montaj firmamıza aittir. 500 TL altı ürünlerin kargosu için 0532 597 98 41 no’lu telefonu arayabilirsiniz.

İstanbul Dışı Türkiye’nin Her Yerine Teslimat
2500 TL ve üzeri alışverişlerinizde Türkiye’nin her yerine (bütün il merkezleri ve bazı ilçelere) kapı teslimi ücretsiz nakliye hizmeti vermekteyiz. Montaj müşteriye aittir. İlçeler ve diğer yerler için teslimat ücreti ürüne ve gideceği yere göre değişmektedir. Detaylı bilgi için bize 0532 597 98 41 no’lu telefondan ulaşabilirsiniz.

Sipariş ve Teslimat
www.elifavm.com ‘yi kullanarak kolayca sipariş verebilirsiniz. Siparişiniz, ürüne göre ortalama 3 ila 18 iş günü içinde teslim edilir. Aksi durumlar için size bilgi maili gönderilir veya telefon edilir. Siparişinizin durumu ile ilgili işlemler için mağazalarımızdan bilgi edinebilirsiniz.

Siparişinizin Size Hızlı Bir Biçimde Ulaştırılması İçin Dikkat Etmeniz Gerekenler
1-) Üyelik bilgilerinizi doğru giriniz.
2-) Siparişinizle ilgili ödemenizi kredi kartı veya havale ile gerçekleştiriniz.
Teslimat Koşulları
İster kredi kartı olsun ister banka havalesi, bütün ödeme şekillerinde ürün teslimatı, ödemeyi gerçekleştiren kişiye yapılabildiği gibi siparişi veren kişinin belirteceği 3.’üncü şahıslara da yapılabilir. Daha detaylı bilgi için bize telefonla ulaşabilirsiniz.